Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Які іграшки на новий рік обираєте ви?
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Які іграшки на новий рік обираєте ви?
#2333
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 483
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Які іграшки на новий рік обираєте ви? 1 мес. назад Репутация: 0
Я знаю, що Новий рік ще не скоро, але вирішив заздалегідь подбати про подарунки для дітей. Хочу вибрати щось особливе, що буде і розвиваючим, і цікавим. Можливо, хтось уже задумувався про це і має якісь ідеї чи рекомендації? Цікавлять дерев'яні іграшки або щось, що допоможе розвивати уяву та творчість. Що ви плануєте придбати або вже придбали для своїх малюків?ф
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2334
0355
Platinum Boarder
Постов: 472
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Які іграшки на новий рік обираєте ви? 1 мес. назад Репутация: 0
Я теж вирішив заздалегідь подбати про новорічні подарунки. Дерев'яні розвиваючі іграшки – це чудовий вибір. Особливо мені подобаються контурні пазли "Пінгвін" та "Новорічне печиво" – вони ідеальні для розвитку моторики та логічного мислення. Ще дуже сподобалися сортери "Хрестики-нолики: Ведмеді проти пінгвінів". Важливо купити все заздалегідь, щоб потім не турбуватися і не шукати в останній момент.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2335
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 483
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Re:Які іграшки на новий рік обираєте ви? 1 мес. назад Репутация: 0
Теж схиляюся до вибору дерев'яних іграшок і хочу підготуватися заздалегідь, щоб не метушитися ближче до свят. Думаю, моїм малюкам сподобається контурний пазл "Пінгвін на ковзанах" або дерев'яна розвиваюча гра з картками "Веселі сніговики". Такі іграшки не тільки цікаві, але й корисні для розвитку.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2336
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 641
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Які іграшки на новий рік обираєте ви? 1 мес. назад Репутация: 0
raffffik15101986 писал(а):
Теж схиляюся до вибору дерев'яних іграшок і хочу підготуватися заздалегідь, щоб не метушитися ближче до свят. Думаю, моїм малюкам сподобається контурний пазл "Пінгвін на ковзанах" або дерев'яна розвиваюча гра з картками "Веселі сніговики". Такі іграшки не тільки цікаві, але й корисні для розвитку.

Дуже правильно робите, що думаєте про новорічні подарунки заздалегідь. Рекомендую заглянути в інтернет-магазин Ubee, особливо в їхній розділ новорічних іграшок https://ubee.com.ua/noviy-rik/ у них є величезний вибір товарів, включаючи дерев'яні розвиваючі іграшки, які ви шукаєте. Мені подобається, що кожен товар має детальний опис, а ще там є офіційна гарантія.

Наприклад, погляньте на контурні пазли "Пінгвін на ковзанах" або сортер "Хрестики-нолики: Ведмеді проти пінгвінів". Там також можна знайти настільні ігри, як "Доміно пазл", або щось для найменших, як "Дощечки Сегена: Новорічні візерунки". До того ж, у них швидка доставка по Україні, що зручно, особливо напередодні свят.

 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2347
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 483
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Re:Які іграшки на новий рік обираєте ви? 1 д., 22 ч. назад Репутация: 0
Ще треба знайти іграшкову зброю на подарунок. Хто що може порадити?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2348
891979
Gold Boarder
Постов: 306
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Які іграшки на новий рік обираєте ви? 1 д., 22 ч. назад Репутация: 0
Стосовно іграшкової зброї, то це я вам точно могу сказати,що вам треба завітати в інтернет-магазин Трендтой https://www.trendtoy.com.ua/igrashki/igrashkova-zbroja/avtomati Тут дуже багато сучасної іграшкової зброї, а саме: бластери на орбізах. Я купувала своїм малим ці пістолети - вони від них у захваті, це дійсно цікаво для їхнього віку.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 188 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.