Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Заработок на Геноне
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Заработок на Геноне
#395
webguru
Fresh Boarder
Постов: 1
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Как создать сайт
Заработок на Геноне 5 г., 11 мес. назад Репутация: 0
Любите задавать вопросы, а может отвечать на них тогда узнайте как можно заработать на этом webdiz.com.ua/kak-zarabatyvat-v-internete-na-sayte-genon
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
 
Веду блог webdiz.com.ua как создать сайт. В котором я в доступной форме рассказываю как создать сайт на различных платформах для создания сайтов
  Reply Quote
#396
Karten
Fresh Boarder
Постов: 9
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Заработок на Геноне 5 г., 11 мес. назад Репутация: 3
Дівчино, подивився за вашим посиланням... Що можна сказати? Як можна вести блог, не знаючи абсолютно нічого про розділові знаки?!? В вас помилок стільки, що якби їх повиправляв, то сторінка була б червоною. Безграмотний пост підриває довіру до вашої інформації. Тому скажу, що не вірю я в не то що високі, а навіть в посередні заробітки за вашим посиланням! Вчіть ще свій "великий и могучий", в ваших знаннях ще багато огріхів, щоб виносити ваш блог на очі читачам!
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#402
Arny
Fresh Boarder
Постов: 8
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Женский Страна, город: УКраїна
Re:Заработок на Геноне 5 г., 11 мес. назад Репутация: 0
Там місцями не все й зрозумієш, по кілька разів треба перечитувати.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#406
Garik
Fresh Boarder
Постов: 2
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Заработок на Геноне 5 г., 11 мес. назад Репутация: 0
Справді стало багато безграмотних людей писати на форумах. Але з безграмотними блогерами зустрічаюсь вперше. Я, наприклад, завжди стараюся чітко донести свою думку до читача. Ось нещодавно мені треба було знайти дешеві та якісні термометри. Так найбільше мені сподобалось на Техномед. https://techno-med.com.ua/termometry/proizvoditel-omron Вони пропонують електронні термометри, тобто такі, які можна безпечно дати дитині, такі, що не треба приглядатися, щоб побачити температуру не треба струшувати перед використанням. Тому не дивно, що купив я саме в них. І не шкодую про свій вибір!
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 275 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.