Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Пусковий пристрій
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Пусковий пристрій
#2077
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 574
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пусковий пристрій 1 мес. назад Репутация: 0
Привіт всім! Не раз особливо взимку в мене може серед дороги захлохнути двигун, і я потім не можу його запустити. Вирішив купити спеціальний пусковий пристрій, але не знаю який обрати. Хто в цьому розбирається, порадьте мені який краще купити, та в якому інтернет-магазині.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2078
0355
Platinum Boarder
Постов: 432
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Пусковий пристрій 1 мес. назад Репутация: 0
В мене також траплялися різні неприємні ситуації, після яких я купив собі пусковий пристрій, та не пожалкував. Можу порадити надійний інтернет-магазин, де величезний асортимент даної техніки, та ціни помірні.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2079
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 574
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Пусковий пристрій 1 мес. назад Репутация: 0
Я в даній техніці зовсім не розбираюсь, тому звернувся за допомогою на форум. Дуже цікаво, який саме пусковий пристрій ти купував собі? А на магазин, хотілось би щоб ти залишив посилання.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#2080
0355
Platinum Boarder
Постов: 432
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Пусковий пристрій 1 мес. назад Репутация: 0
Замовляв я собі автономний пусковий пристрій (бустер стартер автомобіля Power bank) 70mai Jump Starter allo.ua/ua/zarjadnye-ustrojstva-dlja-avt...nych-akkumuljatorov/ в інтернет-магазині Алло. Портативний пуско-зарядний пристрій 70mai Jump Starter допоможе вам швидко оживити акумулятор і запустити двигун автомобіля в будь-яких умовах.

Збільшена ємність гарантує багатократне використання пристроя без додаткової підзарядки. Багатоступеневий захист забезпечує безпечне використання 70mai. Вбудований порт USB розширює функціональні можливості пристрою.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 32 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.