Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Як заряжати телефон правильно!
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 12
Сообщения темы: Як заряжати телефон правильно!
#572
raffffik15101986
Platinum Boarder
Постов: 406
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Пол: Мужской Страна, город: Киев Дата рождения: 12/31
Як заряжати телефон правильно! 3 г., 2 мес. назад Репутация: 0
Як правильно заряджати телефон, щоб батарея не зіпсувалась? Я купив новий телефон, хочу щоб батарея служила довго, тому дайте поради якими користуєтесь ви, або посилання на сайти.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#573
0355
Platinum Boarder
Постов: 413
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Як заряжати телефон правильно! 3 г., 2 мес. назад Репутация: 0
Завжди слід від'єднувати телефон від зарядки ще до того, як він повністю зарядиться. Мені колись так порадили в магазині, де я купував телефон, тепер так завжди роблю. Батарея в нормі.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#574
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 552
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Як заряжати телефон правильно! 3 г., 2 мес. назад Репутация: 0
0355 писал(а):
Завжди слід від'єднувати телефон від зарядки ще до того, як він повністю зарядиться. Мені колись так порадили в магазині, де я купував телефон, тепер так завжди роблю. Батарея в нормі.
Не потрібно допускати повної розрядки телефону до 0%. Оптимальним є підключення пристрою до зарядного пристрою при досягненні позначки 10-20% заряду, так ви вбережете свою батарею.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#575
891979
Gold Boarder
Постов: 266
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Як заряжати телефон правильно! 3 г., 2 мес. назад Репутация: 0
1q2w3e4r писал(а):
[b]
Не потрібно допускати повної розрядки телефону до 0%. Оптимальним є підключення пристрою до зарядного пристрою при досягненні позначки 10-20% заряду, так ви вбережете свою батарею.

Є ряд правил, яких дотримуюсь я, коля заряджаю телефон, наприклад один раз на три місяці розряджаю телефон повністю, а потім заряджаю до 100%.
Тому-що після великої кількості дрібних зарядів ця функція може працювати некоректно. Повний цикл розряду-заряду один раз в три місяці необхідний для відкалібрування пристрою.
Також зверніть увагу на ці рекомендації, як правильно заряджати телефон hhttps://journal.rozetka.com.ua/ua/yak-pravilno-zaryadzhati-telefon-shchob-batareya-prosluzhila-dovshe/ завдяки їм можна уникнути помилок, які потягнуть за собою несправність батареї телефону.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#576
0355
Platinum Boarder
Постов: 413
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Як заряжати телефон правильно! 3 г., 2 мес. назад Репутация: 0
Я о таких моментах даже никогда не думал) Заряжаю, когда захочу, могу по 10 минут заряжать, а не весь день и батарея не испортилась за два года.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#577
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 552
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Як заряжати телефон правильно! 3 г., 2 мес. назад Репутация: 0
Как мне говорили, что новый телефон нужно заряжать три раза по 12 часов и не меньше, иначе батарея испортится, потом совсем заряд держать не будет.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 12
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 63 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.