Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Ігрове крісло
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Ігрове крісло
#1182
0355
Platinum Boarder
Постов: 435
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Ігрове крісло 1 г., 6 мес. назад Репутация: 0
Як вибрати для себе зручне ігрове крісло, хочеться що б воно було не тільки комфортним, але і практичним. Просто моя дружина замовила собі ігрове крісло в м'якій обшивці і тепер на ньому видно всі плями. Я хочу більш практичний варіант.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1183
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 578
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Ігрове крісло 1 г., 6 мес. назад Репутация: 0
Мені здається, крісло в м'якій меблевій обшивці-це скоріше варіант не для постійної роботи, а скоріше що б посидіти для виду, нафарбуватися і все. Якщо ви плануєте придбати собі крісло, то краще взяти ігрове і відомих фірм.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1184
0355
Platinum Boarder
Постов: 435
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Ігрове крісло 1 г., 6 мес. назад Репутация: 0
Я теж так вважаю, тим більше для геймера дуже важливо мати якісне крісло в якому можна буде проводити довгий час і не відчувати ніякого дискомфорту. А яке порекомендуєте взяти? Я знаю що зараз користується популярністю крісло Razer, чи варто його купувати?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1185
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 578
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Ігрове крісло 1 г., 6 мес. назад Репутация: 0
Крісла цієї фірми дійсно дуже якісні, у мене у самого таке крісло, користуюся ним вже більше року і претензій немає. З плюсів можу виділити його зручність, анатомічно воно відмінно пролягає до спини, якість обшивки так само дуже подобається. А ще від цієї обшивці не потіє шкіра. Придбати таке крісло ви можете тут https://www.3ona51.com/ua/gaming-chairs / за 15 тисяч гривень, приблизно. Звичайно вартість може бути різною, залежно від того яку комплектацію хочете вибрати, але за 15 тисяч можна придбати цілком гідне крісло.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 324 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.