Форум

WebOutlet
Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?
Хочу купити дитячу коляску у Львові
(1 чел.) 1 Гость
Вниз
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Сообщения темы: Хочу купити дитячу коляску у Львові
#1380
0355
Platinum Boarder
Постов: 433
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Хочу купити дитячу коляску у Львові 1 г., 2 мес. назад Репутация: 0
Всім привіт. Нещодавно у мене народилася донька. Дуже хочу порадувати свою сім'ю та прикупити в подарунок крутий візок для зручності на прогулянках. Хто знає надійний магазинчик у якому можна придбати таку?
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1381
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 575
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Хочу купити дитячу коляску у Львові 1 г., 2 мес. назад Репутация: 0
Вітаю. Я купував візок кілька місяців тому. Купив круту з усіма наворотами до того ж дуже зручну як у водінні так і для малюка. Можу підказати вам гарний магазинчик.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1382
0355
Platinum Boarder
Постов: 433
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Хочу купити дитячу коляску у Львові 1 г., 2 мес. назад Репутация: 0
Якби я особливо в цьому розбирався. Дружина хотіла БУ коляску, але на жаль я для свого малюка не хочу купувати вже поношене і готовий витратитись на покупку нової. Підкажіть магазин вигідніший і з якістю.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
  Reply Quote
#1383
1q2w3e4r
Platinum Boarder
Постов: 575
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Re:Хочу купити дитячу коляску у Львові 1 г., 2 мес. назад Репутация: 0
Раджу вам подивитися вибрати та купити в інтернет-магазині Алло https://allo.ua/ua/l-viv/detskie-koljaski/ тут чудові дитячі коляски, є варіанти і два в одному, вибирайте за ціною зрозумілу справу та за моделлю яка вам більше подобається. що зручно в візку два в одному, що це як зимовий, так і літній варіант. Тим більше, є вибір і забарвленням. Але мені здається, що краще взяти не надто світлу, така довго не буде бруднитися.
 
Зарегистрирован Зарегистрирован
 
Последнее редактирование: 24.02.2023 17:42 Редактировал 1q2w3e4r.
  Reply Quote
Вверх
Ответить
Создать новую тему
Страница: 1
Баннер

Рассылка



Получать HTML?

У нас на сайте

Сейчас 34 гостей онлайн
Баннер

© 2009 - 2013 Web Outlet Inc 1923 McDonald Ave, Brooklyn, New York, NY 11223 | Privacy Policy При перепечатке материалов ссылка на Web Outlet обязательна.